17 Maj 2023, 10:33

‘Dalin në dritë fakte’, Meri paralajmëron skandale për këto 4 shenja horoskopi

XING

‘Dalin në dritë fakte’, Meri paralajmëron skandale

Sot Jupiteri ne Dem do lidhet pak veshtire me Plutonin ne Ujor! Dite skandalesh qe mund te kene te bejne me ceshtje personale apo pune si edhe sociale! Dalin ne drite fakte dhe gjera qe mund te komplikojne jeten!

Sipas astrologe Meri Shehut, ndikim te madh ka tek Luanet, Akrepet, Demet dhe Ujoret e lindur ne ditet e para te shenjes se tyre!