17 Mars 2023, 15:47

Dashuri, para, udhëtime, Meri: Për këtë shenjë horoskopi fillon një periudhë e mirë

XING

Dashuri, para, udhëtime, Meri: Për këtë shenjë

Sot Aferdita planeti i dashurise dhe ekonomise futet ne shenjen e Demit! Tani do kerkojme siguri dhe stabilitet. Mbaroi koha e cmendurise! Ndikim te forte do kete tek Akrepet, Luanet, Ujoret dhe Demet. Kujdes Binjaket!

Dashi
Sot fillon nje situate me e permiresuar ne ceshtjet ekonomike.

Demi
Jeta personale dhe dashuria fillon te permiresohet dhe te embeltohet.

Binjaket
Prapaskenat dhe lidhjet e fshehta do jene simptomat e kesaj periudhe. kujdes ne ekonomi dhe dashuri.

Gaforrja
Ju do gjeni mbeshtetje dhe shoke e miq te qendrueshem ne kete periudhe.

Luani
Nje ceshtje familjare kerkon permiresim dhe qetesim. Nje investim ne karriere do ishte mire te behej.

Virgjeresha
Do ndjeheni me mire dhe me kendshem si ne aspektin shendetesor ashtu edhe ne ate personal. Dashuria do kete fat.

Peshorja
Ceshtjet ekonomike do marrin nje permiresim te dukshem. Duhet te vini kufij sigurie ne jeten erotike apo ne cift. 

Akrepi
Jeta juaj ne cift do permiresohet dhe do embeltohet. Mund te gjeni nje partner te sigurt e besnik. 

Shigjetari
Ju do perpiqeni te rregulloni perditshmerine dhe punen. Nuk do lodheni me kaq shume dhe do shijoni shume diten. 

Bricjapi
Ju do keni fat ne ekonomi dhe udhetime. Mund te kerkoni nje partner te sigurt ne dashuri. 

Ujori
Ju keni permiresom te madh ne jeten familjare dhe ne nje bashkjetese te kendshme qe do filloni. 

Peshqit
Per ju ka shume mesazhe te bukura dhe takime te kendshme qe do ju ndryshojne jeten per mire.