20 Shtator 2023, 14:50

Dikush ju ka tradhtuar, astrologe Meri e ka me këtë shenjë horoskopi

XING

Dikush ju ka tradhtuar, astrologe Meri e ka me këtë shenjë

Dashi

Nje debat ne aspektin ligjor fillon nga mbremja e sotme dhe e ul pak optimizmin tuaj.

Demi

Nje ceshtje ekonomike fillon e kushtezohet sonte deri neser. Ka nje pasiguri ne arritjen e nje qellimi qe keni.

Binjaket

Nje bashkepuntor i juaji ju del kunder dhe filloni e ndjeni peshen e te qenit vetem. Kujdes ne cift.

Gaforrja

Puna dhe shendeti vihen nen presion ne diten e sotme. Si te themi kur vete i varfri ne dasem cahet daullja.

Luani

Ne dashuri do kuptoni qe keni detyrime. Kjo do ju bezdisi deri sot mbasdite. Pastaj do merni inisiativa te pavarura.

Virgjeresha

Sot do ndjeheni se keni nje problem ne cift apo me partnerin tuaj. Rendesi ka qe te kuptoni rolin e nje personi qe nuk ju do afer apo te lumtur.

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike komplikohet deri ne kufijte e merzitjes. Disa ceshtje ju duken fare jashte natyres tuaj sot.

Akrepi

Nje qellim i rendesishem forcon pozitat tuaja. Nga mbremja do programoni deshirat tuaja dhe si mund ti realizoni.

Shigjetari

Hena ne shenjen tuaj sot ne mbremje ju tregon se ne shtepi dikush ju bene nje perballje te forte. Nga neser mund te cliroheni disi nese nuk keni marre goditje te forte.

Bricjapi

Per ju dita merr nje kthese jo te kendshme nga mbremja. Disa deshirat tuaja perballen me vete ndryshimet pa rezultat.

Ujori

Per ju dita ka karakter frymezues dhe optimist. Mund te perballeni edhe me inteligjencen artificiale po deshi.

Peshqit

Nje ndryshim ne pune ju lajmerohet ne diten e sotme ose e dyshoni. Dikush ju ka tradhetuar qe dje.