4 Gusht 2023, 13:39

'Do hasni në një surprizë të pakëndshme', Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

'Do hasni në një surprizë të pakëndshme',

Dashi
Sot ka nje moment mbasdite ku mund te jetoni nje enderr e cila mund te realizohet. Me pas vazhdojne debatet ne punen.

Demi
Sot keni nje bisede te zjarrte me dike te afert po ne nje rreth familjar per fatin e lidhjes suaj ne cift paksa te komplikuar.

Binjaket
Sot mund te behen disa ndryshime te paqarta por shume te rendesishme ne punen tuaj. Kujdes ne familje ka debate.

Gaforrja
Do ndermerni nje udhetim i cili do ju takoj me shume njerez qe keni ide te njejta por do hasni edhe ne nje surprize deri diku te pakendshme.

Luani
Nje ceshtje personale dhe ekonomike vazhdon te komplikohet akoma. Ne lidhje me punen keni nje mundesi reale apo fantazi qe behet reale.

Virgjeresha
Megjithese te gjithe planetet perplasen tek ju sot do shikoni nje provokim te kendshem para jush qe do ju joshi.

Peshorja
Sot duhet te jete dita me e bukur ne dashuri dhe ne miqesi. Dikush kujtohet se ju jeni mbreti i shijimit dhe vjen drejt jush.

Akrepi
Nje takim erotik dhe nje takim ekonomik mund te jete momenti me i bukur i dites tuaj por mos e humbni shume vemendjen pasi prapa shpines tuaj cfare nuk po ndodh.

Shigjetari
Do krijohet nje situate shume e fuqishme ne familje dhe ju do futeni si ne nje mjegull nga e cila nuk dilni dot. Ka mundsi qe cdo liman ta quani shtepine tuaj.

Bricjapi
Sot keni nje mundesi reale te argetoni dhe te flertoni megjithese ne disa ceshtje ligjore apo udhetime ka probleme !Kujdes ekonomine !

Ujori
Dite e favorshme ne ekonomi e dashuri. Sot do merrni cmimin nobel per aftesine tuaj ne kapercimin e disa situatave te veshtira. Duhet te beheni me tolerant ne familje.

Peshqit
Jeni me henen ne shenjen tuaj sot. Po zvogelohet mundesia per te bere realitet nje udhetim apo plan tuajin personal. Nxitoni pasi antagonizmi mund t'ju pengoje.