28 Tetor 2023, 17:08

Eklipsi i hënës/ Meri bën paralajmërimin e fortë: Kujdes punët e fshehta, prapaskena, probleme

XING

Eklipsi i hënës/ Meri bën paralajmërimin e fortë:

Dashi

Nje ceshtje shume e rendesishme ekonomike do perplaset keto dite. Kujdes ceshtjet e fshehta ligjore dhe shendetin.

Demi

Eklipsi henes ne shenjen tuaj! Kujdes perballjet me kundershtaret dhe marredheniet ne cift.

Binjaket

Ju do cilesoheni shume ne punen tuaj. Po ne marredheniet ne cift ka prapaskena e probleme. Kujdes kundershtaret.

Gaforrja

Sot nje qellim realizohet megjithese keni shume kundershtime. Kujdes ne dashuri.

Luani

Ceshtjet familjare dhe ato te punes komplikohen keto dite. Mbyllet nje hapesire e rendesishme optimizmi.

Virgjeresha

Do keni udhetime dhe kontakte te plota me njerezit qe doni. Keto dite ka veprime te fshehta kundra jush.

Peshorja

Nje ceshtje pronesie apo ekonomike behet shume e rendesishme dhe do komplikoj jeten tuaj.

Akrepi

Eklipsi perball shenjes tuaj tregon nevojen qe keni per nje partneritet dhe per nje bashkepunim te rendesishem. Kujdes shendetin.

Shigjetari

Del nje skenar i fshehte kundra jush dhe nje komplikim me punen apo shendetin. Kujdes ceshtjet ligjore.

Bricjapi

Ju do keni fat ne dashuri por dikush pret me cdo kusht t’ju prishi momentin ne emer te pergjegjesive qe keni.

Ujori

Puna dhe shendeti duhen pare me kujdes gjate eklipsit. Mos debatoni me persona me pushtet. Kujdes punet e fshehta.

Peshqit

Nje moment qetesues por shume kontradiktor eshte ky qe do kaloni tani. Veshtire te gjeni ekuilibrin ne dashuri e projekte.