6 Maj 2023, 14:22

Fillon periudhë me fat në dashuri, Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

XING

Fillon periudhë me fat në dashuri, Meri jep lajmin e mirë

Dashi
Sot fillon nje periudhe ku ceshtjet familjare do jene ato qe do marrin rendesi apo do permiresohen. Por ne kundershtim me idete tuaja!

Demi
Do afroheni me shume me njerezit duke treguar natyre me te bute dhe perkujdesje ndaj te afermve!

Binjaket
Do filloni nje periudhe me te qete ne ceshtjet tuaja te punes dhe shendetit!

Gaforrja
Aferdita do futet ne shenjen tuaj. Sot kujdes nga ndonje prapaskene apo problem me punen!

Luani
Fillon pak xhelozia dhe tradhtite apo takimet e fshehta te marrin me shume kontrollin mbi ju!

Virgjeresha
Do ndjeheni me mire ne lidhje me qellimet dhe fushen e ndjenjave. Do jeni me te kuruar ne sjellje!

Peshorja
Per ju gjerat do marrin nje drejtim te mire drejt karrieres dhe mbeshtetjes qe do merrni nga te tjeret!

Akrepi
Me shume dashuri ju pret nga neser me njerez qe keni kontakte jashte vendit. Me shume njohje te mira!

Shigjetari
Per ju nje ceshtje erotike dhe shpirterore fillon dhe ju jep jete dhe deshire per te shijuar !

Bricjapi
Vetem nje person i dashur do mundet t'ju bindi qe te beni nje hap te rendesishem!

Ujori
Per ju ditet do fillojne te kendshme. Dashuria ne ambjentet e punes do ju jap kenaqesi dhe deshire!

Peshqit
Nga e pakapshmja e drejte e ne thela. Fillon periudhe me fat ne dashuri!