5 Maj 2023, 13:10

'Ju plotësohet një dëshirë', astrologe Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

XING

'Ju plotësohet një dëshirë', astrologe Meri jep

Dashi
Sot mund te mesoni per nje tradhti apo nje debat ne cift i cili do vazhdoj per disa kohe t'ju marre vemendjen!

Demi
Ekonomia juaj mund te vendos se si do i trajtoni njerezit me te cilet bashkepunoni apo keni marredhenie ne cift!

Binjaket
Nje dite e rendesishme kjo e sotmja ne lidhje me punen apo shendetin tuaj!

Gaforrja
Sot ju plotesohet nje deshire ne dashuri. Kjo dite ju ndryshon ekuilibrat per mire!

Luani
Nje ceshtje familjare ju sjell mbaresi ose nje preokupim ku ju do tregoni sa te afte jeni ne manaxhimin e krizave!

Virgjeresha
Sot do merrni nje lajm te rendesishem qe do plotesoj ikonen e gjithe pazellit ne lidhje me nje ceshtje erotike apo strategji pune!

Peshorja
Nje ceshtje ekonomike sot do dali ne te gjithe madheshtine e vet. Mund te fitoni te gjithe pjesen e se teres!

Akrepi
Hena e plote ne shenjen tuaj ju sjell nje plotesim deshire ne dashuri e ne ekonomi. Nje ndryshim behet i sigurt ne jeten tuaj!

Shigjetari
Do jeni melankolik por edhe romantik ne diten e sotme. Dikush nga ju mund te vuaj nga nje dashuri e pamundur!

Bricjapi
Per ju nje takim shume interesant sot mund ta kthej vemendjen tuaj tek e kaluara ne dashuri. Nje pune perfundon plotesisht!

Ujori
Sot do ndjeheni se keni te drejte ne lumturi ne dashuri e karriere. Sot do vendosni per nje hap te rendesishem ne jeten tuaj!

Peshqit
Sot eshte nje dite e bukur udhetimi dhe erotizmi. Keni deshire te ikni larg vuajtjeve dhe njerezve qe ju lodhin!