13 Prill 2023, 15:21

Kjo shenjë horoskopi me fat, do i plotësohen kushtet dhe dëshirat thotë astrologe Meri

XING

Kjo shenjë horoskopi me fat, do i plotësohen kushtet dhe dëshirat

Dashi
Sot mund te gaboni me nje ndryshim shtepie ose pune nese nuk i shikoni gjerat me seriozitet!

Demi
Nje plan per te ardhmen apo udhetim merr drejtim. Mjafton te mos jeni shume te pasigurt!

Binjaket
Nje ceshtje skandali ju prish pune ne lidhje me emrin apo postin qe doni te arrini. Kujdes nga nje femer e familjes!

Gaforrja
Ju duhet pak kohe te vendosni per nje pozicion te fuqishem po mos hidhni ne rruge nje bashkepunim konkret. Kujdes ne cift sot!

Luani
Nje pune mund te iki nga duart tuaja nese nerreni me optimizmin e gjerave te reja dhe nuk shikoni ate qe ju ofrohet sot!

Virgjeresha
Nje ndryshim serioz ne lidhje me jeten erotike ku do kuptoni se jeni plotesuar shpirterisht po duhet edhe nje gje e perbashket ne cift!

Peshorja
Shume pak ju ndan nga nje humbje totale ne bashkepunimet tuaja apo ne cift. Ajo qe ju mban eshte shtepia apo dicka shume familjare!

Akrepi
Nje rruge e re hapet sot megjithese duket shume pak e leverdisshme ne krahasim me premtimet e medha. Shikojeni!

Shigjetari
Ju ka japur mania e argetimit dhe shpenzimit. Ndoshta fajin e kane planetet ne kete periudhe. Perpiquni te ekuilibroheni!

Bricjapi
Ju duhet pak nga vetja juaj sot per te perballuar apo vene rregull ne zhurmen qe mund te narrin gjerat ne pune ose shtepi!

Ujori
Nga neser do jeni me optimist dhe do ju plotesohen shume kushtet dhe deshirat!

Peshqit
Sot do provoni realisht nje mik apo nje qellim sa per ju dhe ju sa vleni per ata. Kujdes ekonomine!