12 Gusht 2022, 19:13

Lekë dhe dashuri, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do shkëlqeni

XING

Lekë dhe dashuri, Meri paralajmëron këtë shenjë

Dashi
Dicka ndryshon nga sot ne jeten tuaj erotike. Gjeni zgjidhje ne lidhje me ceshtjet familjare.

Demi
Nje plan i juaji do kete anullim. Ceshtje te pasurise se patundshme favorizohen.

Binjaket
Pozicioni i henes se plote ju con ne nje udhetim apo ne nje pike ku duhet te kaperceni nje pengese ligjore me patjeter. Aferdita ne Luan ju sjell njerez te dashur afer.

Gaforrja
Shmangni bisedat me tension dhe ngritje zeri. Ceshtjet ekonomike duhet t'i merrni ne konsiderate.

Luani
Futja e Aferdites ne shenjen tuaj ju sjell kontakte takime dhe njohje te kendshme. Merruni me marredheniet ne kete periudhe.

Virgjeresha
Nje nervozizem mund t'ju sjelli ne perballje me njerez te dashur. Jeta erotike komplikohet pak kete periudhe.

Peshorja
Ceshtjet familjare vijne perseri ne jeten tuaj per tu sqaruar. Aferdita ne Luan sjell miq e shoke afer jush por edhe te dashur te rinj.

Akrepi
Ceshtje ekonomike ju ngarkojne. Por ne karriere dhe njohje sociale do shkelqeni. Shfrytezojini.

Shigjetari
Megjithese hapen rruge te reja per ju perseri keni ca tema qe ju ngarkojne. Jeta erotike do jete e perkryer.

Bricjapi
Nga sot ceshtjet ekonomike do perparojne mire per ju, por nuk do mungojne dilemat dhe tensionet.

Ujori
Jeta vazhdon dhe ju po luftoni midis se kaluares dhe te ardhmes. Nje gje eshte e sigurt qe klima e marredhenieve me te tjeret do embelsohet.

Peshqit
Duhet te merreni me ceshtjet e punes dhe te shendetit. Do kete dilema ne ceshtjet ekonomike dhe sentimentale.