4 Gusht 2022, 17:09

Meri paralajmëron: Lidhje e re për Ujorin, një lajm i mirë për Bricjapin, punë e re për...

XING

Meri paralajmëron: Lidhje e re për Ujorin, një lajm i mirë

Dashi
Vazhdojne lekundjet emocionale dhe ato ekonomiket. Nese deshironi nje pune konkrete nga sot mund ta gjeni!

Demi
Po ecni avash me shperthimet tuaja duke patur nje ritem te qendrueshem inatcor. Nga sot fillon nje ide e re qe do shell nje ndjenje te re ndryshimesh!

Binjaket
Fillon nje periudhe kontaktesh dhe bisedash me familjare per ju. Mesa duket futeni ne shtepi e ndertime afer shtepise!

Gaforrja
Nje rruge del dhe nje plan i ri i cili do filloj qe sot. Nje femer e fshehte deri tani fillon te dal hapur kunder jush!

Luani
Nje ceshtje ekonomike duhet rregulluar sot por duhet vepruar shpejt ne menyre qe te mos humbni ne llogaritje boshe!

Virgjeresha
Sot Merkuri ne shenjen tuaj shenon fillimin e nje periudhe shume aktive per nje pune qe keni ndjesi qe i ka ardhur koha. Nje takim me nje femer sot eshte shume i rendesishem!

Peshorja
Nuk duhet te mendoni qe gjerat jane mire pasi ne prapaskene po luhet nje skenar kundra jush qe do ju dali papritur dhe do humbni fillin!

Akrepi
Nga sot fillojne konkretisht punet dhe takimet. Sa me aktive te jeni per nje ndryshim ne jeten tuaj aq me mire!

Shigjetari
Karriera dhe nje projekt ku fillimisht do ju duket si dicka jo premtues do marri sot vemdndjen tuaj!

Bricjapi
Keni kontakte dhe udhetime te mira me jashte vendit. Dikush vjen t'ju takoj dhe ju sjell lajme shume te mira!

Ujori
Nga sot fillon nje periudhe me shume pune e angazhime te perditeshne. Rutina nuk do jete me pjese e jetes tuaj. Nje lidhje erotike ne pune do filloj!

Peshqit
Per ju kjo dite ka te beje me nje partner te ri ne pune i cili do behet me interesante se ju dhe do kerkoj shume vemendje she shpjegime nga ju!