19 Gusht 2022, 14:15

Meri parashikon: Dhuratë për Binjakët, lajme të mira për Ujorët, lekë dhe dashuri për...

XING

Meri parashikon: Dhuratë për Binjakët, lajme të mira

Dashi
Lidhja midis Aferdites ne Luan me Jupiterin ne Dash sjell fat por edhe mundesi te uleni me kembe ne toke.

Demi
Duhet te shfrytezoni shansin qe ju jepet per te rregulluar ceshtje te rendesishme ekonomike e familjare.

Binjaket
Nga mbremja do filloni te merreni vetem me veten tuaj. Aferdita dhe Jupiteri sot ju bene nje dhurate.

Gaforroja
Do beni nje beteje te fuqishme ne lidhje ne punen dhe karrieren. Nga mbremja do takoheni me miq.

Luani
Do beni nje hap te rendesishem ne jeten tuaj me lidhjen sot te Aferdites ne shenjen tuaj ne Jupiterin ne Dash. Sidomos ju qe keni lindur ne Korrik.

Virgjeresha
Deri nga mbremja dita do kaloj ne menyre te kenaqshme. Me pas do merreni me rregullimin e ceshtjeve ekonomike.

Peshorja
Nese keni lindur ne shtator do rregulloni mrekullisht jeten tuaj personale erotike. Ata te Tetorit do kene shume ceshtje per te zgjidhur.

Akrepi
Te gjithe vemendjen duhet ta drejtoni drejt punes dhe perfitimeve e fames qe mund te merrni. Shendeti permiresohet.

Shigjetari
Do keni shume gjera qe do prisni ne punen dhe krijimtarine tuaj. Ju qe keni lindur ne Dhjetor keni shume ceshtje per te zgjidhur.

Bricjapi
Do merreni me familjen ne pergjithesi. Por nje konflikt pune vjen ne skene dhe ju streson keto dite.

Ujori
Shume lajme te mira vijne dhe ju clirojne. Kujdes nga xhelozite ne nje lidhje erotike ku ka debate.

Peshqit
Nje ceshtje ekonomike mund te zgjidhet ne sukses. Nderkohe duhet te bazoheni tek kontaktet per te rregulluar gjerat.