14 Gusht 2023, 13:07

Meri Shehu: Hëna e Re do krijojë një situatë kaps, kjo shenjë horoskopi kujdes

XING

Meri Shehu: Hëna e Re do krijojë një situatë kaps, kjo

Meri Shehu në parashikimin për këto ditë paralajmëron disa shenja të kenë kujdes e veçanërisht Luani pasi Hëna e re në këtë shenjë do ketë ndikim thelbësor.

"Sot hena futet ne Luan. Jemi shume afer henes se re ne Luan ku ndikim thelbesor do kete edhe Aferdita e Kundert ne Luan. Nje mundesi per te riparë vendimet apo lidhjet qe keni bere muajin e fundit. Te vjetrat ngelen, te reja futen dhe e gjithe kjo mund te krijoj nje situate kaps ne ceshtjet erotike dhe ekonomike. Nuk duhet te behen shume investime te reja por mund te rigjeneroni apo modernizoni ato qe keni. Luanet, Akrepet, Ujoret dhe Demet jane nen ndikime me te forta keto dite. Edhe pozitive por edhe me detyrime. E kaluara mund t'ju kujtoj ku duhet te beni kujdes", shprehet Meri.