2 Mars 2023, 14:42

Meri Shehu: Kjo shenjë horoskopi do marr një vendim serioz

XING

Meri Shehu: Kjo shenjë horoskopi do marr një vendim serioz

Dashi
Do keni nje takim sqsarues me dike ne jeten erotike ose shoqerore qe do shkoj keq!

Demi
Nje propozim pune do jete i veshtire sot per ju. Ju duhet te nerni nje vendim serioz!

Binjaket
Nje udhetim apo rruge pune sikur sot nuk gjen dot hapesira ligjore per tu favorizuar!

Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike do veshtiresohet dhe mund te ngurtesohet ne diten e sotme!

Luani
Keni nje problem sot ne nje marredhenie me nje person qe ka me shume pervoje se ju. Po keshtu ka probleme ne cift!

Virgjeresha
Nje ceshtje shendetesore sot sikur ju mundon. Po edhe puna ka nje pengese te dukshme!

Peshorja
Nje ceshtje ne cift fillon dhe ju shqeteson. Mund te kemi nje ngurtezim te marrdhenies!

Akrepi
Jeni perballe nje pengese e cila ja te bej me nje plan ose projekt. Mund ta shtyni per me vone. Dikush ju behet kundershtar!

Shigjetari
Nje ceshtje ekonomike ju kushtezon ne psikologjine e veprimit dhe levizjes!

Bricjapi
Nje bllokim sot ne shendet ose ne pune. Kjo vjen edhe nga nje prapaskene nga dikush qe sju ka qejf!

Ujori
Sot do hasni pengesen e fundit te Saturnit ne shenjen tuaj. Perpiquni ta kaperceni me sportivitet!

Peshqit
Nje bllokim pune do ndjehet sot, Ose sot do kuptoni qe gjerat fillojne dhe veshtiresohen ashtu papritur!