2 Gusht 2022, 13:08

Meri shyqyr jep lajme të mira: Dashuri, ndjenja, ngjarje të bukura për këto shenja horoskopi

XING

Meri shyqyr jep lajme të mira: Dashuri, ndjenja, ngjarje të bukura

Astrologe Meri ishte treguar e ashpër në parashikimin për muajin gusht (Lexojeni këtu), por sot më në fund kemi lajme të mira. Meri thotë se planeti i dashurisë, Afërdita lidhet me Marsin dhe Uranin dhe ajo çfarë do ndodhë do na surprizojë. 

Meri shprehet se vëmendja do jetë në fushën e ndjenjave dhe emocioneve. Dashuri të rrufeshme me shikim të parë dhe ndryshim komplet të rrjedhës së jetës.

Shenjat që do kenë ngjarje të fuqishme janë Gaforrja, Dashi, Demi dhe Ujori. Ndërsa shenjat që do kenë ndryshime ekonomike janë Binjakët dhe Peshorja.