14 Gusht 2022, 12:20

Meri zbulon shenjat më me fat dhe ato pa fat për ditët në vazhdim

XING

Meri zbulon shenjat më me fat dhe ato pa fat për ditët në

Meri Shehu ka munguar këto ditë tek "Rudina" për të dhënë parashikimin për shenjat, duke qenë se emisioni është në periudhë pushimi, por astrologia na ka njohur me të rejat nga yjet përmes faqes së saj në Facebook. Sipas Merit lidhja e mië midis Marsit në Dem dhe Plutonit në Bricjap jep forcë dhe dëshirë të madhe për të vepruar!

Shenjat më me fat sipas Merit do jenë: Demët, Akrepët, Ujorët dhe Luanët, të cilët do kenë një përmirësim në jetën e tyre! Po kështu edhe Dashët, Bricjapët, Gaforret dhe Peshoret!

Shenjat me më pak fat do jenë Virgjereshët, Shigjetarët, Peshqit dhe Binjakët, të cilët do kenë probleme.