22 Gusht 2023, 17:03

Prapaskena dhe skandale, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes, gjëra të fshehura...

XING

Prapaskena dhe skandale, Meri paralajmëron këtë shenjë

Këtë javë nis prapavija e Mërkurit dhe Meri Shehu paralajmëron shenjat të kenë kujdes në disa çështje, kujdes me udhëtimet, mesazhet, prapaskenat dhe thotë se do ketë edhe skandale.

Dashi
Ju duhet nje perqendrim i madh ne lidhje me punen dhe nje pozicioni drejtues qe dikush po e minon gjate kesaj jave.

Demi
Do filloni interesin per dashurine dhe femijet. Nje mundesi qe del keto dite mund te permbyset ne fundjave.

Binjaket
Nje ceshtje prone apo trashegimie del ne paraloje. Po duhet te mbani rradhen pasi dikush i familjes e pretendon me shume se ju.

Gaforrja
Nje mundesi per nje ide te re del sot dhe mesazhe te fuqishme e udhetime jo te gjata. Vazhdojne problemet ligjore e pengesat me merkurin e kundert nga sot.

Luani
Dielli iken nga shenja juaj dhe perqendrohet ne ceshtjet ekonomike qe kane pak pengesa dhe duhen sqaruar me kujdes keto dite.

Virgjeresha
Dielli ne shenjen tuaj sjell dite te bukura per ju. Pak komplikim vjen nga Merkuri i kundert qe ju bene me fanatik se duhet ne jeten personale e kerkesa. Kujdes udhetimet e mesazhet qe dergoni.

Peshorja
Nje periudhe shume e ngarkuar fillon me prapaskena ne pune dhe skandale nese jeni me pergjegjesi apo keni fshehur gjera te rendesishme. Kujdes shendetin

Akrepi
Ju me Diellin ne Virgjeresh filloni nje periudhe te padukshme dhe te nderlikuar ku duhet te saktesoni miqte dhe qellimet tuaja.

Shigjetari
Ngriheni shume ne pozite dhe karriere me Diellin ne Virgjeresh. Ka situata ne fakt qe duhet patur kujdes me eproret dhe ligjin.

Bricjapi
Nje fuqizim i punes tuaj jashte vendit fillon nga sot. Por kujdes ne provime e shkresa zyrtare e kontrata. Do beni gabime. 

Ujori
Dita juaj do ndricohet me shume tani. Kundershtaret ikin nga pozicioni i tyre dhe ju lene terrenin me te hapur ne ekonomi. 

Peshqit
Dielli perball jush ju ngre nje ndricim ku ju verboheni pasi nuk keni mundesi te shihni asgje. Kjo de fakto ju bene humbes dhe te gabueshem.