22 Prill 2023, 15:32

Rikthehet Mërkuri retrogradë, Meri paralajmëron këto shenja horoskopi të kenë kujdes

XING

Rikthehet Mërkuri retrogradë, Meri paralajmëron këto shenja

Dashi
Sot fillon nje peridhe qe lidhet ne ekonomine dhe dashurine. Ceshtje nga e kaluara mund te komplikohen!

Demi
Sot Merkuri i kundert ne shenjen tuaj ju bene kokeforte per te kembengulur tek e kaluara!

Binjaket
Ju rikthehen nga sot probleme me punen dhe shendetin. Kujdes nga prapaskenat!

Gaforrja
Nga sot duhet ta rishikoni me mire nje miqesi apo bashkepunim. Jeta juaj sociale komplikohet!

Luani
Ceshtje te karrieres rikthehen per tu pare apo rregulluar. Kujdes marredheniet ne cift! Merkuri i kundert i komplikon.

Virgjeresha
Sot Merkuri i kundert ne Dem kerkon vemendje ne ceshtjet erotike. Disa probleme duhet te zgjidhen me persona nga e kaluara!

Peshorja
Ceshtje te punes mund te kerkojne rishikim. Jeta e perditshme mund te komplikohet disi. Kujdes shendetin dhe humbjen e sendeve!

Akrepi
Ju rikthehen disa propozime apo persona nga e kaluara. Shikoni me kujdes cfare mund te rregulloni!

Shigjetari
Probleme me punen dhe perditshmerine qe duhet te rregulloni. Kujdes shendetin!

Bricjapi
Ne dashuri ju rikthehen persona nga e kaluara qe do bejne nje rremuje ne jeten tuaj apo do ta turbullojne ndjenjen tuaj!

Ujori
Do keni tendence te regulloni marredheniet me persona nga e kaluara. Bashkejetesa me ish-in mund te behen realitet!

Peshqit
Ju mblidhen disa pune te pambaruara dhe do ndjeheni me shume detyrime nderkohe qe menduat se i kishit mbaruar punet!