20 Gusht 2018, 20:09

Horrible, the boy draws her mother and throws it into the lake (Video)

E tmerrshme, djali tërheq zvarrë nënën dhe e hedh në liqen (Video)

XING

E tmerrshme, djali tërheq zvarrë nënën dhe e hedh në

Një video me pamje vërtet shqetësuese po qarkullon së fundmi në rrjete sociale. Në të shihet një djalë i ri i cili tërheq zvarrë nënën e tij dhe e çon tek një liqen me ujë të pistë. Aty i riu e hedh nënën e moshuar me forcë në ujë dhe fillon t'i bërtasë. Sapo ajo përpiqet të çohet, djali e shtyn pa mëshirë. Video ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë dhe ka shkaktuar shumë komente negative. Vendi se ku ka ndodhur ngjarja nuk bëhet i ditur. Ndiqeni momentin e tmerrshëm në videon e mëposhtme.