14 Janar 2022, 13:32

'How beautiful was Ydhi Dhimani, like a little bear', Ylli answers Beniada

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i përgjigjet Beniadës

XING

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

Banorët e “Big Brother VIP” kanë folur së fundmi për Ylli Limanin. Beniada, e cila ka jetuar në Itali, nuk ka munduar ta shqiptojë emrin e tij dhe e ka quajtur “Ydhi Dhimani”.

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

“Ydhi Dhimani. Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm…si arush i vockël! Shumë i lezetshëm. Ma bëri kështu (zemër) mua”, është shprehur Beniada.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Historia shpirtit ? (@historiashpirtitt)

Kjo nuk i ka shpëtuar Yllit, i cili e ka publikuar videon e këtij momenti në Instastory. “Prej sot emrin e kam Ydhi Dhimani”, ka shkruar ai.

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i

‘Sa i bukur ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël’, Ylli i