20 Qershor 2023, 16:24

"How fast you grew up", Alketa Vejsiu shares the special moment with the boy

'Sa shpejt u rrite', Alketa Vejsiu ndan momentin e veçantë me djalin

XING

'Sa shpejt u rrite', Alketa Vejsiu ndan momentin e veçantë

Alketa Vejsiu ka qenë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kohët e fundit edhe fëmijët e moderatores kanë marrë vëmendje. Pas vajzës, Nikol, e cila i mahniti të gjithë me tiparet e bukura dhe fotot në Instagram, sot vëmendjen po e merr djali i moderatores, Lionel.

Alketa ka publikuar një video gjatë pushimeve ku shihet me djalin të përqafuar dhe shkruan se dashuria për fëmijët nuk shprehet teksa thekson se ai është rritur shumë.

"Me fjale nuk shprehet as pershkruhet dot dashuria per femijet; ndjehet! Sa shpejt u rrite Lionel, kampioni i zemrës sime, dua të të tregoj botën", shkruan Alketa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)