19 Qershor 2023, 09:14

How few in number/ Here are the VIPs who were invited to Arbana Osman's wedding

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të ftuar në dasmën e Arbana Osmanit

XING

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u kurorëzuan me martesë të shtunën në Toskana të Italisë. Të ftuar në dasmë kanë qenë gjithsej 100 persona, mes familjarëve e miqve. 

Të ftuarit VIP, raporton "Revista Who", kanë qenë të paktë në numër si: e gjithë familja Hoxha, Ledion Liço, Eno Popi, Xhemi Shehu e cila është edhe mikesha e ngushtë e Arbanës, Eraldo Rexho, Xhensila Myrtezaj, Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Ylli Limani, Anxhela Peristeri, Arbër Hajdari me bashkëshorten.

Dasma ka qenë shumë private dhe në rrjete sociale nuk ka qarkulluar asnjë foto nga ceremonia apo si janë dukur Arbana dhe Eduarti.

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të

Sa të paktë në numër/ Ja cilët VIP-a ishin të