26 Janar 2022, 19:00

'How much I miss you', Big Brother surprises Donald with Trixa

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon Donaldin me Trixën

XING

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

"Vëllai i Madh" ka surprizuar sot Donaldin duke i vendosur në sfond një këngë të Trixës, teksa ai dhe disa nga banorët po qëndronin në oborr.

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

I buzëqeshur Donaldi tha se e ka marrë malli shumë për Trixën. Ndërsa Arjola i kërkoi Trixës bënte një projekt të ri muzikor dedikuar dashurisë së tyre.

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

Arjola: Trixa e duam këngën kësaj jave. Donald të vijë këtu e të thojë kjo është kënga e re dedikuar dashurisë sonë.

Donald: Thua? Jo.

Arjola: Pse jo? Trixa e bën këtë.

Donald: Ah sa më ka marrë malli.

Arjola: Nuk duket si shqiptare, anglishtja i tingëllon shumë bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se ditën e djeshme, ka reaguar për herë të parë Beatrix duke treguar se vazhdon të mbështesë lojën e Donaldit dhe i uron fitoren. Sa i përket këngës, tha se gjatë kësaj periudhe që ka qëndruar larg rrjeteve sociale dhe emisioneve televizive, i është kushtuar pasionit të saj për muzikën.

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon

'Sa më ka marrë malli', Vëllai i Madh surprizon