14 Qershor 2023, 22:46

How much you appreciate him, just see what Elvana Gjata does for Luiz

Sa shumë e vlerëson, vec të shihni ç'bën Elvana Gjata për Luizin

XING

Sa shumë e vlerëson, vec të shihni ç'bën Elvana

Me datë 22 Qershor Elvana Gjata do të mbajë koncert në stadiumin “Air Albania”. Ditën e sotme ajo ka zbuluar këngëtarët që janë ftuar për të performuar gjithashtu. 

Elvana ka treguar se koncerti i saj do të hapet nga Luiz Ejlli, e pas tij nga Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni. Performancat e tjera do të jenë nga Migena Gjata, Mc Kresha, Capital T, Ylli Limani, Noizy, Dhurata Dora, Bardhi, Ledri Vula dhe Gimmi O.

Duket se Elvana ka vlerësim të lartë për Luizin përderisa i ka besuar hapjen e koncertit të saj. Kujtojmë se ajo këndoi në dasmën e tij me Kiarën.

Sa shumë e vlerëson, vec të shihni ç'bën Elvana

Sa shumë e vlerëson, vec të shihni ç'bën Elvana