8 Qershor 2023, 14:38

How star: Angelina Jolie makes a sudden change in appearance

Sa yll: Angelina Jolie bën ndryshimin e papritur në pamje

XING

Sa yll: Angelina Jolie bën ndryshimin e papritur në pamje

Aktorja e njohur Angelina Jolie është padyshim një nga femrat më tërheqëse të “Hollywood-it”. Së fundmi ajo i ka surprizuar të gjithë me një ndryshim të papritur në look. 

Angelina ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është kthyer në bjonde. Ky ndryshim është pritur shumë mirë nga fansat e aktores e cila duket yll.

Më poshtë mund të shikoni si duket ajo tani:

Sa yll: Angelina Jolie bën ndryshimin e papritur në pamje