12 Gusht 2018, 16:16

How were VIP guests dressed in the Lions and Sarah's wedding (Photos)

Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe Sarës (Fotot)

XING

Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe

Dje u mbajt në Como të Italisë dasma e shumëpritur e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, çiftit shumë të dashur për publikun e ndër më të komentuarit në showbiz. Një detaj i veçantë i ceremonisë ishte fakti që Ledioni dhe Sara u celebruan nga Lori e cila lexoi aktin martesor.

Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe

Ndonëse çifti preferuan që privatësia të ruhej në maksimum, të ftuarit mbrëmjen e djeshme nisën të shpërndanin foto nga dasma, jo vetëm të Ledionit e Sarës, por edhe foto ku tregonin veshjet e tyre. Shihni në fotot më poshtë si ishin veshur disa prej të ftuarve.

Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Miriam dhe Alban Skënderaj
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Ami dhe Ermal Mamaqi
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Xhemi Shehu
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Getoari dhe Luana
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Dojna Mema
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Albana Osmani
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ledionit dhe
Eneda Tarifa