23 Janar 2022, 11:13

I can not forget, Donald makes the most beautiful gesture for Beatrix

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur për Beatrixën

XING

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Beatrix Ramosaj doli nga “Big Brother VIP” të premten, duke lënë në gjysmë romancën me Donald Veshajn. Dyshja do jenë sërish bashkë kur të përfundojë dhe rrugëtimi i aktorit në shtëpi.

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Së fundmi, ai ka bërë një gjest të bukur për këngëtaren. Donaldi ka marrë një foto të saj dhe e ka vendosur pranë krevatit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trixa ? Donald ? (@beatrix.ramosaj.love)

Ditën e djeshme aktori tha se është kurioz të dijë si po e përjeton Beatrix përballjen me realitetin jashtë.

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur

Nuk e heq dot nga mendja, Donaldi bën gjestin më të bukur