10 Qershor 2023, 00:20

'I didn't know, now I find out', Klea is surprised when she learns what Elgiti did at the wedding

'S'e dija, tani po e marr vesh', Klea habitet kur mëson ç'ka bërë Elgiti në dasmë

XING

'S'e dija, tani po e marr vesh', Klea habitet kur mëson

Klea dhe Elgiti ishin të ftuar në "Më lër të flas" ku kanë folur për dasmën e tyre madhështore dhe emocionet që përjetuan të dielën e kaluar.

Gjatë intervistës, Romeo zbuloi se Elgiti kishte harruar një detaj në dasmë dhe Klea s'dinte gjë fare.

Romeo: Flasim pak për këto detajet, organizimin. Ti nuk kishte fishekzjarret, e mban mend?

Klea: Unë s'e dikam këtë. Tani po e marr vesh.

Romeo: Ditën e shtunë pyeta Elgitin unë: Po fishekzjarre kemi? Jo tha. Si jo ore?

Më pas Elgiti tregoi se kishte marrë një shok në telefon dhe e kishte zgjidhur menjëherë këtë detaj.