28 Qershor 2023, 15:57

'I eat you too, be careful', what happened between Maestro and Ronaldo Sharka

'Unë të ha dhe ty, po kujdes', ç'ndodhi mes Maestros dhe Ronaldo Sharkës

XING

'Unë të ha dhe ty, po kujdes', ç'ndodhi mes

Valbona Mema ka mbledhur bashkë familjarë e miq për të festuar ditëlindjen e saj. Të ftuar ishin edhe disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, mes tyre Ronaldo Sharka e Maestro Armaldo Kllogjeri.

Ky i fundit ka postuar në Instastory një video ku shfaqet Ronaldo duke ngrënë dhe shkruan: “Eh ç’ngeli duke ngrënë ky Ronaldo!”.

Këtë e ka ripostuar më pas gazetari, i cili i përgjigjet me humor Maestros:  “Unë të ha dhe ty po kujdes”.

'Unë të ha dhe ty, po kujdes', ç'ndodhi mes