23 Qershor 2023, 17:27

I gjakosur, Don Xhoni përfundon në spital

I gjakosur, Don Xhoni përfundon në spital

XING

I gjakosur, Don Xhoni përfundon në spital

Ariana Lirey theu këmbën pas videoklipit që konfirmoi rikthimin e saj me Don Xhonin. Por 'syri i keq' duket se e ka zënë edhe vetë reperin.  Ai ka publikuar një video nga spitali. 

Reperi shihet i gjakosur në pjesën e duarve dhe me lëndime të tjera. ‘Më ratë mësysh’, ka shkruar Don Xhoni.

Lëndimet janë pësuar në mal gjatë pasdites në një nga shëtitjet e tij me mjete motorike. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al)