26 Gusht 2018, 17:05

I hate body shapes, Ronela hajati turns bad fans / Here's the post that was deleted

I shanë format trupore, Ronela hajati i kthehet keq fansave/ Ja postimi që u fshi

XING

I shanë format trupore, Ronela hajati i kthehet keq fansave/ Ja postimi

Ditën e djeshme, këngëtarja Ronela Hajati tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me disa poza në profilin e saj në Instagram, ku ekspozonte trupin me bikini.

I shanë format trupore, Ronela hajati i kthehet keq fansave/ Ja postimi

Të gjithë i kanë vënë re format e mbushura dhe lëkurën me shenja të Ronelës, të cilën e komentuan jo vetëm pozitivisht por mori edhe komente negative për fotot e saj.

I shanë format trupore, Ronela hajati i kthehet keq fansave/ Ja postimi

Këngëtarja nuk ka duruar dhe nëpërmjet një videoje në Instastory i është kthyer keq fansave, postim i cili më pas është fshirë. 

"Goca, hipini burrave tuaj se nuk po jua lënë. Ndërsa çunave, mësohuni se do t'ju lezetojë edhe ju."- thotë Ronela teksa nxjerr gishtin e mesit, siç mund t'a shihni në videon e siguruar nga 'Intv'.

I shanë format trupore, Ronela hajati i kthehet keq fansave/ Ja postimi