15 Qershor 2023, 15:53

'I made him 18 years old', Stresi celebrates his birthday, that's how old the rapper really turned

'I bëra 18 vjeç', Stresi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi vërtet reperi

XING

'I bëra 18 vjeç', Stresi feston ditëlindjen, ja sa

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi ka festuar sot ditëlindjen. Në mbrëmje Stresi ka mbajtur një festë me miqtë e tij duke pritur mesnatës me fishekzjarre dhe shampanjë. 

“I bona 18 praaa”, shkroi Stresi në një video të postuar në Instagram, duke lënë  të kuptohet se ndihet ende adoleshent në shpirt.

Reperi i cili ka lindur në 15 qershor të vitit 1986, mbush sot plot 37 vjeç. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)