18 Maj 2018, 19:57

I mentioned Feron, Roza Lati makes for 1 lek the fan: Again for Bulqiza has not entered culture radius

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për tej nga Bulqiza s'të paska hyrë rrezja kulturës

XING

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

Për shkak të lajmit që qarkulloi se ajo dhe Fero ishin në një lidhje, lajm i cili ishte i pavërtet, Roza Lati kur kishte të ftuar reperin në emision e puthi atë në buzë duke u shprehur se po ja bën qejfin të gjithëve.

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

"Sa herë që futem live më bëjnë komente a është e vërtet që kam diçka me Feron. Mua më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë. Po sikur t'ja bëjmë qejfin njerëzve?", tha Roza dhe e puthi Feron.

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

Por duket se pas këtij veprimi thashethemet janë shtuar edhe më shumë pasi në foton e fundit të postuar në Instagram, një ndjekëse i komenton Rozës: "Krej e Feros".

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

Roza nuk e ka pritur mirë këtë koment dhe i shkruan se gjithçka ishte show.

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

"Zemra vogël! Tej për tej nga Bulqiza, ku s’të paska hy rrezja kulturës, veç vala internetit, komenton me injorancë. S’ke faj. Nuk e kupton çdo të thotë fjala SHOW", i përgjigjet Roza.

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për

I përmendi Feron, Roza Lati bën për 1 lek fansen: Tej për