21 Gusht 2018, 22:22

I took off the clothes and put hands in intimate English country, surprised by the Albanian statement

I hoqi reçipetat dhe i futi duart në vend intim anglezes, habit deklarata e shqiptarit

XING

I hoqi reçipetat dhe i futi duart në vend intim anglezes, habit

Bëri bujë në media pak ditë më parë lajmi se një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi i kishte hequr reçipetat dhe kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me një angleze. 21-vjeçarja tha në departamentin e policisë së Rodosit se shqiptarin e kishte njohur në një bar të ishullit. Kur ishin ndodhur në pishinën e barit, 31-vjeçari i kishte hequr reçipetat anglezes, kishte nisur ta prekte në zonat intime dhe tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me të, por ajo e kafshoi në dorë dhe u largua.

Mediat bëjnë të ditur se sot shqiptari është liruar nga autoritetet greke dhe gjykata e Rodosit vendosi që hetimet të vijojnë në gjendje të lirë.

Ndërkohë 31-vjeçari shqiptar i ka mohuar akuzat duke u shprehur se ishte thjesht duke luajtur me 21-vjeçaren dhe ja kishte hequr reçipetat aksidentalisht.