6 Qershor 2023, 01:43

'I wanted to take you as a wife', Don John dedicates a song to the Russian model

'Kam dashur të të marr për grua', Don Xhoni i kushton këngë modeles ruse

XING

'Kam dashur të të marr për grua', Don Xhoni i kushton

Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana Lirey janë bërë sërish bashkë. Reperi ka ndarë një sekuencë nga kënga e re që do të publikojë dhe protagoniste është Ariana, e veshur me fustanin e nusërisë.

Kënga mban titullin "Ike" dhe Don Xhoni këndon ndër të tjera: "Ti e di që fort të du, kam dasht me t'marr për gru"

A është ky ribashkim, apo vetëm një bashkëpunim këtë na tregon më mirë koha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)