16 Janar 2022, 10:10

'I was spit on in the street', Alesia shocks with the confession

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia trondit me rrëfimin

XING

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime” Alesia i kërkoi falje Albit për sjelljen që ka treguar ndaj tij. Ajo tha se ka qenë në presion nga jashtë, sepse ka marrë shumë sharje nga publiku.

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

“Kam qenë shumë e ngarkuar. Kam qenë si fillim pak nga deklarata e Albit dhe pastaj pas deklaratës ka qenë gjithë trysnia, gjithë mllefi i publikut, gjithë sharjet. Kur kaloja në rrugë njerëzit më pështynin, ça po i bën Albit? Unë thoja ça po i bëj se nuk po e kuptoja. I kthehesha Albit keq sepse mendoja që ky po bën diçka që unë të dal keq dhe ky të dalë mirë, në këtë sens e shikoja tërë kohës edhe thoja ti po bën lojë me mua nuk je i vërtetë. I mora gjërat shumë ndryshe nga çfarë ishin”, tha Alesia.

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

Më pas ajo u përball me Albin në studio dhe i kërkoi falje. Dyshja u pajtuan dhe kërcyen me njëri-tjetrin.(Lexo këtu)

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia

'Më kanë pështyrë në rrugë', Alesia