17 Janar 2022, 09:56

'I would do a private performance', Noizy for Beatrix: I would put some c * ca ...

'Do i bëja performancë private', Noizy për Beatrixën: Do vendosja ca c*ca...

XING

'Do i bëja performancë private', Noizy për

Në RTV Ora është rikthyer “Why Not”, ku së fundmi ishte i ftuar Noizy. Ai u bë pjesë e rubrikës “Nëse do të jetoje në një shtëpi me…”.

'Do i bëja performancë private', Noizy për

Emri i parë në listë ishte ai i këngëtares Beatrix Ramosaj. “Beatrix të ka imituar në “Your face sound familiar” dhe e pyetën ça të pëlqen të jesh në lëkurën e Noizyt, buzët tha”, i tha moderatorja Roza Lati.

'Do i bëja performancë private', Noizy për

Noizy tha se po të ishte në një shtëpi vetëm me Beatrixin, do i bënte një performancë private.

“E kam parë. Ishte shumë bukur dhe më pëlqeu. Gati njëjtë. Nëse do jetoja në një shtëpi me Beatrixën do mundoja t’i bëja dhe unë një performancë private, siç bë ajo për mua. Do vija paruke dhe ca c*ca këtu”, u shpreh Noizy.

'Do i bëja performancë private', Noizy për

'Do i bëja performancë private', Noizy për

'Do i bëja performancë private', Noizy për

'Do i bëja performancë private', Noizy për