16 Qershor 2023, 01:01

'Ik ore bëje vetë', çfarë ndodhi në emision mes Elvanës dhe Romeos e Donaldit

'Ik ore bëje vetë', çfarë ndodhi në emision mes Elvanës dhe Romeos e Donaldit

XING

'Ik ore bëje vetë', çfarë ndodhi në emision

Këngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata, do të jetë e ftuara speciale e këtij episodi në “Më lër të flas”. Në intervistën për Romeo dhe Donald Veshajn, artistja ka folur për koncertin e 22 qershorit, por gjatë xhirimeve kanë ndodhur edhe shumë skena komike.

'Ik ore bëje vetë', çfarë ndodhi në emision

Top Channel ka publikuar një video ku Romeo shihet duke prezantuar Elvanën, ndërsa ajo nuk e ka mendjen tek kamera.

Në një moment Elvana nxehet me Romeon dhe i thotë: "Ik ore bëje vetë".