13 Janar 2022, 09:16

Illyrian surprises everyone, approaches Monica and kisses her: I needed to give it to her

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha nevojë të ta jepja

XING

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Mbrëmjen e së martës Monika dhe Iliri debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Monika u shpreh e ofenduar nga disa batuta të balerinit, të cilat ky i fundit tha se nuk i kishte për të.(Lexo këtu)

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Së fundmi, Iliri i ka habitur të gjithë, teksa i ka dhënë një të puthur në faqe Monikë. Ai ka shtuar se “lufta” e tyre do të vazhdojë akoma.

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Monika: Ça është kjo?

Iliri: Një puthje që nuk është asnjëlloj gjëje vetëm se një puthje.

Monika: Vetëm një puthje

Iliri: Kisha nevojë të ta jepja dhe ta dhashë

Monika: Pra lufta jonë vazhdon?

Iliri: Sigurisht

Monika: Do luftojmë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha

Iliri i habit të gjithë, i afrohet Monikës dhe e puth: Kisha