6 Qershor 2023, 22:45

In addition to the former residents of BBV, the two new VIP Cape contestants are revealed

Përveç ish-banorëve të BBV, zbulohen dy konkurrentet e reja të Kepit të VIP-ave

XING

Përveç ish-banorëve të BBV, zbulohen dy konkurrentet e

Kiara Tito ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”, ndërsa janë zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e këtij programi.

Përveç ish-banorëve të BBV, zbulohen dy konkurrentet e

“Iconstyle” bën me dije se pjesë e kastit do të jenë edhe Livia Brunga, konkurrente e Për’puthen dhe Erisa Haxhiu Miss Prishtina 2020.

Përveç ish-banorëve të BBV, zbulohen dy konkurrentet e

Pritet që në ditët në vijim të zbulohen edhe personazhe të tjerë.