4 Gusht 2018, 17:54

In anticipation of sweet: Elita Rudi first shows the stomach

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë të parë barkun

XING

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit në media pasi u zbulua se ajo dhe reperi Gjiko janë në pritje të fëmijës së parë. Sipas burimeve pranë ‘Indeksonline’, ajo është shtatzënë dhe çifti pritet që shumë shpejt t’i jap fund beqarisë.

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë

Po këto burime treguan se për shkak të shtatzënisë Elita  ka pasur probleme me përfundimin e emisioneve të saj. Megjithatë çifti i njohur ende nuk ka reaguar lidhur me këto lajme.

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë

Elita ditën e sotme ka qenë në Tiranë së bashku me motrën e saj dhe ka publikuar vazhdimisht foto nga vizita e saj këtu. Në një postim të fundit në Instastory, moderatorja ka publikuar dhe videon e parë pas lajmit të shtatzënisë. Në të ajo shihet me barkun e fryrë,  mirëpo fustani blu i gjerë që ka veshur ja ka mbuluar mirë atë.

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë

Në pritje të ëmbël: Elita Rudi tregon për herë