5 Qershor 2023, 13:03

Incident at the wedding/ Elgiti burns the bachelor's handkerchief and accidentally grabs his hand

Incident në dasmë/ Elgiti djeg shaminë e beqarit dhe kap padashje dorën

XING

Incident në dasmë/ Elgiti djeg shaminë e beqarit dhe kap padashje

Elgiti dhe Klea u kurorëzuan në martesë ditën e djeshme në Himarë. Të ftuar ishin shumë miq e familjarë të çiftit.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarit dhe padashje ai ka djegur pak dorën:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)