2 Gusht 2018, 19:17

Iranian billionaire is unable to withstand divorce from Morena, ends in hospital (Sights)

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena, përfundon në spital (Pamjet)

XING

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena,

Pak javë më parë lidhja dhe ndarja e tyre shumë e shpejt pushtoi mediat e rrjete sociale. Këngëtarja shqiptare Morena Taraku dhe miliarderi iranian Sasha Sobhani ishin në qendër të vëmendjes. Në fillim dukej se lidhja e tyre ishte shumë serioze pasi bënë tatuazh edhe emrat e njëri-tjetrit, por shumë shpejt Morena dhe Sasha i ndanë rrugët.

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena,

Pas ndarjes dukej se miliarderi e harroi shpejt Morenën pasi publikonte foto e video me vajza seksi në dhomën e tij të hotelit, megjithatë ditën e sotme atij i ka ndodhur gjëma.

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena,

Sasha ka publikuar në Instastory disa video ku tregon se ndodhet në spital. Një infermiere shihet duke i injektuar gjilpërën teksa miliarderi tregon krahun e më pas serumin. Nuk dihet ende çfarë i ka ndodhur Sashës i cili gjatë kësaj kohe ndodhet ende në Turqi, aty ku edhe Morena po jeton prej muajsh.

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena,

Miliarderi iranian nuk po e përballon dot ndarjen nga Morena,