8 Qershor 2023, 22:27

Ish-banori i Big Brother Albania bëhet baba për herë të parë

Ish-banori i Big Brother Albania bëhet baba për herë të parë

XING

Ish-banori i Big Brother Albania bëhet baba për herë të

Ish-banori i "Big Brother Albania 9", Damiano Agalliu ka dhënë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të parë. Damiano ka bërë një postim ku tregon se është bërë me djalë dhe i ka vendosur emrin Axel.

Ish-banori i Big Brother Albania bëhet baba për herë të

"Axel Agalliu 08/06/2023 Faleminderit o zot per kete mbrekulli qe me dhurove, faleminderit qe me ruajte bashkshorten dhe djalin tim, qe çdo gje shkoj me sukses. Faleminderit dhe bashkshortes sime, nje heroin e vertet", shkruan Damiano.

Kujtojmë që ish-banori u martua në dhjetor 2019 me Sarën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Damiano Agalliu (@damiano.agalliu)