31 Gusht 2018, 14:35

It disappeared for 3 months, Arbana Osmani returns transformed to the scenery

U zhduk për 3 muaj, Arbana Osmani rikthehet e transformuar në pamje

XING

U zhduk për 3 muaj, Arbana Osmani rikthehet e transformuar në pamje

Me mbarimin e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", Arbana Osmani vendosi të largohet nga jeta publike për 3 muaj. Teksa të gjithë postonin foto nga pushimet, Arbana u zhduk gjatë verës duke mos postuar as në rrjete sociale. 

U zhduk për 3 muaj, Arbana Osmani rikthehet e transformuar në pamje

Ndonëse moderatorja vazhdon të jetë inaktive në profilin e saj në Instagram, ka qenë grimierja që ka postuar një foto që e shfaq Arbanën të transformuar.

U zhduk për 3 muaj, Arbana Osmani rikthehet e transformuar në pamje

Moderatorja shihet e nxirë nga plazhi, me një fustan të shkurtër veror dhe flokët e prera shkurt. 

U zhduk për 3 muaj, Arbana Osmani rikthehet e transformuar në pamje