2 Janar 2022, 16:49

It finally happened: Dj Dagz and Angel exchange the first kiss

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e parë

XING

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e

Këtë të diel Dj Dagz i ka dhuruar puthjen e parë Einxhël, pas kaq kohësh që dyshja pëlqehen. Puthja ndodhi kur Einxhel ishte e shtrirë në krevat.

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e

Edhe pse ka patur shumë aludime në lidhje me marrëdhënien e tyre dhe për ndjenjat që kanë për njëri tjetrin,duket dilema e madhe u shua dhe mes dyshes po lind diçka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Puthja e tyre erdhi në një javë të vështirë dhe të rrezikshme për Dagz duke qenë se ky i fundit është në nomnim bashkë me Sarën. 

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e

Ndodhi më në fund: Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e