21 Gusht 2018, 20:50

It is 50 but resembles 25, Monika Lubonja puts the flames on the video with sex video

Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë flakën rrjetit me videon seksi

XING

Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë

Është 50 vjeç, por Monika Lubonja sa vjen e rinohet. Aktorja shumë e dashur për publikun ka nisur pushimet dhe këtë verë e ka djegur rrjetin me postimet e saj në Instagram.

Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë

Lubonja ka pozuar nga Drimadhes me një fustan të tejdukshëm, e ulur në breg të detit e flokët e lagur.

Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë

Ndërsa në një video aktorja shfaqet me bikini duke hedhur flokët në ajër shumë sensuale e ku komplimentat nga ndjekësit nuk mund të mungonin.

 

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on