13 Qershor 2023, 10:16

It is revealed what Albanians search for the most on Google

Zbulohet se çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët në Google

XING

Zbulohet se çfarë kërkojnë më shumë

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi teksa ka qenë i ftuar në “Shqipëria Live” ka shpjeguar se çfarë kërkojnë shqiptarët në Google. Ai ka treguar se shqiptarët vazhdojnë të ndjekin banorët e Big Brother edhe pas përfundimit të spektaklit.

“I pari vazhdon të jetë Luizi, më pas kemi Kiarën. Luizi dhe Kiara janë në garë vetëm në Fier, në qytetet e tjera këngëtari është më i kërkuari”, tha eksperti i IT.