15 Janar 2022, 22:36

It is revealed what happened behind the scenes between Mikela and Erion: I hype the other ...

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe Erionit: I hipe tjetrit...

XING

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Pak ditë më parë Mikela u revoltua nga afrimiteti i Anës me Erionin, ku këta të fundit për pak sa nuk kishin shkëmbyer një puthje në buzë. Konkurrentja nuk duroi dot dhe i gjuajti me shpullë Erionit në sy të të gjithëve, ndërsa më pas doli nga studioja. 

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Sonte në "Prime" janë transmetuar pamje dhe biseda nga prapaskena. Dyshja kanë folur me njëri-tjetrin pas këtij momenti, por të dy të acaruar:

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Mikela: S’dua të flas me ty. Kaq idiote të dukem? Të njëjtat gjeste identik.

Erioni: Pse nuk do të flasësh me mua? Kush je ti të më gjuash mua?

Mikela: A pe ndonjë gjë kështu në takim? Ku e pe? Këtë e kë bërë vetëm për të më kthyer hakat.

Erioni: Ti tjetrit i hipe në kerr.

Mikela: I hipa në kerr se u xhirua takimi në kerr more. Ik andej se e paske nisur mbarë!

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe

Zbulohet çfarë ndodhi në prapaskenë mes Mikelës dhe