14 Gusht 2019, 14:44

It is revealed where we will see Liana in the new television season

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri televiziv

XING

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën. 

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana është rikthyer në Tiranë dhe menjëherë ka nisur punën për sezonin e ri televiziv.

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Pak muaj më parë u përfol se moderatorja është larguar nga Top Channel, por në foton e fundit të postuar në Instagram, ajo bën të ditur se do e shohim sërish në këtë televizion.

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

"Startuam punen per sezonin e ri televiziv. Mezi po pres", shkruan Luana, por nuk e ka bërë ende të ditur nëse do risjellë sërish "Shiko kush luan" apo ndonjë emision të ri.

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do ta shohim në sezonin e ri