5 Gusht 2019, 14:20

It is said that she is busy with Kid, reacts to Tayna for the first time

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë të parë Tayna

XING

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

Prej disa ditësh në media po përflitet për sherrin mes këngëtares Kida dhe reperes Tayna. Dy artistet kanë qenë prezente në një ambient, por nuk kanë folur me njëra-tjetrën gjë që ka ngritur aludimet se janë zënë.

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

E pyetur për këtë gjë së fundmi në ‘Pushime on Top’,  Kida hodhi poshtë lajmet duke rrëfyer se me Taynën ka marrëdhënie shumë të mira.

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

"S’ e kam takuar Tayna-n? Jo, unë me Tayna-n kam ndenjur personalisht, kam ndenjur dhe kam shoqëri...", ka thënë ajo duke i dhënë fund spekulimeve.

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

Së fundmi, dy këngëtaret kanë filluar të ndjekin njëra-tjetrën në Instagram dhe madje ditën e djeshme Tayna ka reaguar duke treguar nëpërmjet një postimi se Kidën e konsideron mikesh.

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

Reperja ka publikuar një video ku shihet Kida duke performuar në skenë, ndërkohë që e ka etiketuar dhe pranë ka vendosur një emoji me zemra.

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë

U tha se është zënë me Kidën, reagon për herë